Služby


Kosmetika

Použití kosmetiky SCHRAMMEK. 

Již více než 60 let pracuje Dr. med. Christine Schrammek Kosmetik pro krásu. Jsme opravdovou rodinnou společností a jednáme s ohledem na skutečné hodnoty a tradici. Jsme invenční, děláme vše zodpovědně a snažíme se činit to nejlepší pro naše zákazníky po celém světě. Skutečné novinky jak např. první "BB krém" - Blemish Balm - nebo GREEN PEEL® bylinné peelingové ošetření z nás udělaly jednu z nejvíce chtěných celosvětových značek - jak mezi profesionály, tak mezi zákazníky. To je naší motivací a můžete si být jisti, že uděláme pro lepší zítřky vždy jen to nejlepší, co budeme moci.

Nabízí kompletní řadu high-tech výrobků pro různé typy pleti a pro boj s různými problémy. Všechny produkty byly vytvořeny dermatologicky a jsou velmi účinné. Mnohé výrobky derma.cosmetics jsou skutečnými inovátory a nacházejí se zde dokonce i mistři ve svém oboru jako např. Blemish Balm - nyní populární jako BB krém - který jsme vynalezli.

Výsledek: dermatologicky testovaná pleťová řada s jedinečnou schopností řešit problémy s pletí.  Ucelená a jasně strukturovaná řada pleťových výrobků je koncipována způsobem, díky němuž vyhovuje širokému spektru ošetřovacích potřeb. 


Pro více informací, přejdi na stránky Kosmetika
Masáže

Klasická masáž hmaty se rychle a důrazně střídají s citlivým použitím síly (hnětení, tepání, chvění) a jemnějších prvků (roztírání, tření, vytírání). Masáž podporuje vyprazdňování povrchových žil, lymfatických cév, sekrecí potních žláz, normalizaci kožního napětí, zlepšuje prokrvení masírované oblasti, zlepšuje výživu tkání a zmírňuje bolest.

Dále masáže:

Pro více informací, přejdi na stránky Masáže

Prodlužování a zahušťování řas

S prodlouženými a zahuštěnými řasami, se již ráno probudíte nalíčená a jste kdykoliv upravená a můžete se s nimi bezstarostně oddávat svým oblíbeným aktivitám jako je sport, plavání či sauna bez obav z kruhů pod očima.  

Pro více informací, přejdi na stránky Prodlužování a zahušťování řas. 

Depilace

Depilace s CUKROVOU PASTOU je méně bolestivá, nezpůsobuje výrazné zarudnutí pokožky a je vhodná i pro depilaci citlivých partií jako jsou podpaží či třísla, ideální pro intimní partie. 

Pro více informací, přejdi na stránky Depilace.