Ošetření Golden Skin Caviar

Výjimečné a luxusní ošetření se zlatem, kaviárem a medovou masáží posilující hydrataci a vitalitu pleti s vysoce regeneračními účinky.

Toto ošetření je určeno pro dehydrovanou a unavenou pleť s vysokou potřebou regenerace, výživy a stimulace.

Hlavními účinnými ingrediencemi jsou kaviár, med a Imucell (patentovaná formule) obohacené 22 karátovým zlatem, které je neodmyslitelnou součástí této řady.

Ingredience představují špičku v kosmetické péči.

Kaviár - Obsahuje drahocenné proteiny, lipidy, stopové prvky, vitamíny a aminokyseliny, které viditelně regenerují pleť.

Med - Pokožku velmi zvlhčuje a vypíná, pomáhá pleti zůstat pružná a pevná. Obsahuje pro výživu pleti blahodárné vitamíny, minerály a aminokyseliny.

Zlato - Nositel životní síly, snižuje transepidermální ztrátu vody, viditelně rozzáří pleť.Imucell Oligopeptid extrahovaný z kvasnic, stimuluje imunitu a regeneraci buněk i jejich schopnost odolávat vlivům životního prostředí.

Imucell - Oligopeptid extrahovaný z kvasnic, stimuluje imunitu a regeneraci buněk i jejich schopnost odolávat vlivům životního prostředí.

Cena a čas: Ošetření trvá 80 min , 1290,-

Doporučuji aplikovat již na vyčištěnou pletˇ pro ješte lepší efekt nebo ošetření by mělo předcházet základní čištění pleti cca 1 týden.

DOPORUČENÍ PRO DOMÁCÍ PÉČI! 

Čistící přípravky Golden Skin Caviar připraví pleť na úspěšné vstřebání špičkově účinných látek z následujících přípravků, proto je jejich použití velmi důležité. Pro zachování úrovně vlhkosti v pleti doporučujeme liftingové sérum se silným vypínacím účinkem, ideálně pro denní péči pod make-up. Oční krém je velmi vhodný pro klientky, které trápí tmavé kruhy pod očima, protože obsažené zlatěnky odrážejí světlo a mají rozjasňující efekt. Oba krémy - denní i noční - patří k nejoblíbenějším krémům, neboť mají skvělou vstřebávací schopnost a pleť po jejich použití není lesklá.

Použití celé sady výrobků Golden Skin Caviar při pravidelné domácí péči zaručuje, že Vaše pleť bude zářivá, vypnutá a viditelne omlazená.