Kosmetika

Použití kosmetiky SCHRAMMEK.

Již více než 60 let pracuje Dr. med. Christine Schrammek Kosmetik pro krásu. Jsme opravdovou rodinnou společností a jednáme s ohledem na skutečné hodnoty a tradici. Jsme invenční, děláme vše zodpovědně a snažíme se činit to nejlepší pro naše zákazníky po celém světě. Skutečné novinky jak např. první "BB krém" - Blemish Balm - nebo GREEN PEEL® bylinné peelingové ošetření z nás udělaly jednu z nejvíce chtěných celosvětových značek - jak mezi profesionály, tak mezi zákazníky. To je naší motivací a můžete si být jisti, že uděláme pro lepší zítřky vždy jen to nejlepší, co budeme moci.

Nabízí kompletní řadu high-tech výrobků pro různé typy pleti a pro boj s různými problémy. Všechny produkty byly vytvořeny dermatologicky a jsou velmi účinné. Mnohé výrobky derma.cosmetics jsou skutečnými inovátory a nacházejí se zde dokonce i mistři ve svém oboru jako např. Blemish Balm - nyní populární jako BB krém - který jsme vynalezli.

Výsledek: dermatologicky testovaná pleťová řada s jedinečnou schopností řešit problémy s pletí. Ucelená a jasně strukturovaná řada pleťových výrobků je koncipována způsobem, díky němuž vyhovuje širokému spektru ošetřovacích potřeb.