Green Peel

BIOLOGICKÝ PEELING - GREEN PEEL DR. SCHRAMMEK - TAJEMSTVÍ KRÁSNÉ PLETI


Nabízíme:

  • Fresh Up Green Peel Dr Schrammek (Rozjasnění a zářivost pleti)      1600,-
  • Energy Green peel Dr Schrammek (Restartujte svou pokožku. Vitalizační a regenerační péče. Toto ošetření přírodnímy bylinkami dodáva pleti energii potřebnou k obnově buněk)       1800 ,-

Green Peel je biologická metoda olupování pokožky a jejím základem je bylinková směs. Tato směs podporuje elasticitu pokožky. Celkově zlepšuje kvalitu pleti, vyhlazuje vrásky a jizvy. Stahuje póry, omezuje tvorbu kožního mazu a výborně čistí problematickou pleť. Zlepšení stavu pokožky je viditelné už za několik dní po prvním ošetření.

Green Peel je vhodný k ošetření akné, vrásek, jizev, strií, ochablé pokožky břicha, ramen a stehen - zvlášť u žen po porodu, atopické pleti.

Bylinkový peeling představuje lékařsky vyvinutou a celosvětově osvědčenou biologickou metodu k odlupování pokožky s využitím bylinek.

  • Čistá bylinná směs bez chemických přísad způsobuje silné prokrvení a plošné oddělení vrchních vrstev pokožky. Intenzifikace prokrvení vede k aktivaci látkové výměny.
  • Zlepšuje microcirkulaci krevního oběhu v kapilárách mezi horní pokožkou a škárou.
  • Následuje zvýšené zásobování kyslíkem a živinami do pokožky. Podporuje novotvorbu kolagenu a elastinu.
  • Vede k vylepšení kvality pokožky - vyhlazení vrásek.
  • U akné a nečisté pleti se zrohovatěnost při výstupu mazových žláz snižuje a také tvorba komedonu je zamezená.

Jak už bylo řečeno, největší předností je, že bylinkový peeling GREEN PEEL® je vytvořen z čisté bylinné směsi. Na rozdíl od jiných peelingových prostředků neobsahuje žádné chemické, často škodlivé látky nebo syntetická brusiva. Pokud se bylinky nedopatřením dostanou do očí, nezpůsobí žádné pálení ani slzení.